ПРО НАС

ТОВ «Західний Рітейл» – успішна компанія, що займається вирощуванням та експортом ранніх та надранніх овочів і фруктів під брендом «ЗакарпатПродукт». Хоча компанія була заснована лише у 2011 році, але вже налагодила міцну та надійну систему роботи та співпраці з партнерами. Основними напрямками діяльності компанії є вирощування овочів та фруктів в екологічно чистому регіоні Закарпаття, їх гуртова торгівля та експорт, крім того, компанія займається імпортом овочів та фруктів з півдня Європи та Близького Сходу.

Компанія «Західний Рітейл» володіє складом у м. Луцьку, Волинська область, пакувальним центром та ділянкою землі у 70 га в селі Підвиноградів, Закарпатська область. Особливий клімат Закарпатської долини біля підніжжя Чорної Гори та найсучасніші технології вирощування дозволяють вирощувати овочі та фрукти набагато раніше, ніж на решті території України, а неперевершена природня якість та зовнішній вигляд продукції вигідно відрізняють її серед запропонованої на ринках України. Ринками збуту продукції ТМ «ЗакарпатПродукт» є, в основному, роздрібні мережі внутрішнього ринку України, серед яких МЕТРО Україна, Фуршет, Еко Маркет, Пакко , Вопак, Арсен, Барвінок, Колібріс, Рукавичка, Салют, Шувар продукт, Там Там, а також ринки Білорусі та Росії. Унікальне розташування виробництва близьке до кордону з країнами Євросоюзу дозволяє нам в найближчому майбутньому вийти на європейські ринки збуту.

НАШІ ЦІННОСТІ
Успіх компанії базується на професіоналізмі наших працівників, кожен з яких компетентний у своїй сфері діяльності, високо мотивований та відданий своїй справі. Менеджмент компанії має великий досвід у вирощуванні та дистрибуції фруктів та овочів.
Усі працівники ТОВ "Західний Рітейл" зорієнтовані на досягнення результатів, що сприяють розвитку компанії. Такі їх якості як порядність, командна співпраця та ініціативність стали запорукою досягнення певних цілей компанії, основою розгортання бізнесу та розширення кола партнерів.

НАША МІСІЯ
Свою місію ми вбачаємо в тому, щоб забезпечити покупців високоякісною ранньою продукцією, вирощеною в екологічно чистому регіоні – Закарпатті.

НАШІ ЦІЛІ
Наша мета – стати лідером серед постачальників ранньої плодоовочевої продукції на ринках України та зарекомендувати себе конкурентоспроможними на ринках Європи.